![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/08/292280202_2225229654311128_6171343035287582198_n.jpg)
Минулого тижня з анімаційною програмою до «Простору, дружнього до дитини» Карітас Запоріжжя завітав Запорізький академічний обласний театр юного глядача Лейтмотивом свята стала тема Дружби та Друзів. ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/1f973.png)
Артисти в образах улюблених персонажів Боцмана та Сімки неабияк порадували дітей своїми запальними танцями, зарядкою, розважальними конкурсами та солодощами. Перемогла, звісно, Дружба ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Спеціально була створена фотозона зі світлинами заходів Простору, що відбулися протягом червня. Діти могли знайти на них себе, своїх друзів або просто переглянути яскраві моменти. ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f39e.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f39e.png)
Наприкінці відбувся квест на знання відомих пар-друзів із мультфільмів, а подарунками у ньому стали фігурки із повітряних кульок – діти пішли додому із «квітками», «собачками» та «мечами». ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
День хоч і видався спекотним, але це не завадило дітям провести його у колі нових друзів, що подарував їм Простір. Дякуємо Запорізькому академічному обласному театру юного глядача за подароване свято дітям. ![☀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png)
![☀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png)
Нагадуємо, що робота «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich
Tags: ##Карітаc_України ##Карітас_Запоріжжя #Caritas4Kids #CaritasAustria #Nachbar_in_Not #NiN #КарітасДітям
Categories:
Новини