![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSC_0590-scaled.jpg)
Вже 4 місяці “Простір, дружній до дітей” у будні дні відкриває свої двері для відвідувачів. Перший місяць осені і початок навчального року трохи змінили формат – адже тепер зранку відбуваються заходи для дошкільнят, а після обіду – для школярів. Деякі так прийшлися дітям до вподоби, що стали щотижневими.
Вересень у Просторі був насиченим і цікавим завдяки:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Які з цих занять продовжаться у жовтні, а чим новим порадують працівники Простору? Дізнатися детальніше щодо розкладу можна у телеграм каналі Простору – https://t.me/pddcaritaszp
Нагадуємо, що роботу «Простору, дружнього до дитини» організовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich
Tags:
Categories:
Новини