Image

Візит Голови УГКЦ, Блаженнійшого Святослава Шевчука

Історична за своєю важливістю подія відбулася цього тижня у Запоріжжі. Отець і Голова УГКЦ, Блаженніший Святослав Шевчук завітав із візитом у наше місто, мав зустріч із обласною владою, поспілкувався із вірянами та колективом Карітасу.
Храм Святого Володимира став місцем зустрічі та урочистої служби. Після спільної молитви, Отець Святослав звернувся зі Словом до присутніх: говорили про те, які виклики щодня переживає Запоріжжя як прифронтове місто, про небайдужість до страждань ближнього та увагу до тих, хто потребує допомоги.
Працівники нашого осередку чекали зустрічі із Блаженнішим, адже після 10 місяців щоденної роботи із подолання гуманітарної кризи, ми усі потребували духовного підживлення та мотивації. Верховний Архієпископ Святослав Шевчук подякував усім фахівцям Фонду та наголосив, що викликів у новому році стане ще більше, але наша місія — долати їх.
Карітас України — це унікальний інструмент, який наразі пов’язує тих, хто хоче надати допомогу із тими, хто її потребує. Наше завдання – “добре робити добро”, зростати професійно та не забувати про духовний ресурс.
Зараз увага усього світу прикута до війни в Україні, Блаженніший виступає перед спільнотою від імені стражденного народу. А ми, в свою чергу, через натхненне соціальне служіння та фінансову допомогу донорів, долаємо гуманітарну кризу, аби не допустити гуманітарної катастрофи.
Неможливо залишатися осторонь у процесі надання допомоги, тому саме духовна наповненість може стати тим генератором, що надасть сил для плідної роботи й подалі. Дякуємо Голові УГКЦ за Його час, сміливість та відкритість — для нас, колективу Карітасу, ця зустріч і стала тим генератором, що заряджає душу і серце.
Байдужість — вбиває! Небайдужість — рятує!
Categories: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *