![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-21_11-20-20-541.jpg)
Перші дні після переселення особливо складні, тому вкрай необхідно забезпечити новоприбулим безпечне місце для відпочинку та смачний обід. Команда Карітас Запоріжжя доставила до двох дитсадків, які зараз працюють у якості транзитних шелтерів, яблука, картоплю, хліб, дитяче молоко.
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-21_11-20-18-268-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-21_11-20-19-229-225x300.jpg)
![](https://zp.caritas.ua/wp-content/uploads/2022/07/изображение_viber_2022-07-21_11-20-19-744-225x300.jpg)
Працівники прихистків ВПО перетворили ці продукти на смачну їжу, яка допомогла людям відновити сили після дороги. Сподіваємось, переселенці відчули на собі запорізьку гостинність, їх перебування у місті буде безпечним, а евакуація вглиб країни або закордон — легкою.
Дякуємо МАЛЬТІЙСЬКІЙ СЛУЖБІ ДОПОМОГИ за можливість нагодувати тих, хто у потребі!
Працюємо з вірою в Перемогу!
Tags:
Categories:
Новини