Image

Робота із постраждалими від обстрілів домогосподарствами триває з першого дня

10 серпня був оперативно організований виїзд спеціалістів проєкту Карітас Запоріжжя «Ремонти домогосподарств у Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій і Житомирській областях» до постраждалого напередодні району міста.

Через ракетний удар ворога, яким було зруйнувано храм та торгівельні точки у Шевченківському районі, вибуховою хвилею були пошкоджені квартири у 13-ти багатоповерхівках.

Міська влада надала першу допомогу людям.

Карітас Запоріжжя долучився до роботи із мешканцями постраждалого житла. У співпраці із соціальними робітниками, інженери робили відповідні обміри та формували документацію на виконання ремонтних робіт. Станом на перший день у постраждалому районі маємо до 20-ти домогосподарств, які мають отримати допомогу від Caritas Ukraint на відновлення пошкодженого житла.

Робота із постраждалими домогосподарствами триває.

Categories: Новини

2 thoughts on “Робота із постраждалими від обстрілів домогосподарствами триває з першого дня”

  1. 13 і 15 вересня в Кушугумській громаді БФ Карітас проводилася реєстрація на одержання 4 тонн опалювальних брикетів.
    В списки на їх одержання попали люди в яких фізично відсутні печі опалення і твердопаливні котли.Пічки замуровані і заклеяні обоями,зате є теплиці для вирощування квітів і россади.Вони не будуть опалювати оселю брикетами, а беруть тому що підходять по вашій програмі надання допомоги з можливістю взимку продати іх дуже вигідно або вигідно передати родичам чи друзям.У них є газове опалення від якого вони не збираються відмовлятися навіть на якийсь час.І ще одне 4 тонни це забагато на одну оселю.2,5-3 тонни брикетів достатньо для опалення зважаючи на теперішні зими.А літнім людям(70 +) які мають тільки єдине пічне опалення і набагато менший дохід ніж 5400грн. на одного пенсіонера в вашій програмі нічого не передбачено. Перед тим як привезти брикети будь ласка перевірте у зареєстрованих мешканців Кушугумської громади наявність печей та твердопаливних котлів і ви знайдете те про що я написав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *